Jeśli podobała się Państwu nasza impreza to zapraszamy do wystawienia

rekomendacji i polecać nasze usługi swoim znajomym...


(kliknij tutaj aby dodać rekomendacje i zdjęcia)

 


Rekomendacje

 

 

Rekomendacja od: Anita Ślozowska ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Polecamy DJ Szyszke !!! Z nim jest zawsze super zabawa.. Umie dobrze poprowadzić imprezkę. Była to kolejna imprezka z DJ SZYSZKĄ ale wiem że jeszcze dużo wspólnych imprez przed nami:) BAWILIŚMY SIĘ SUPER!!

 


 

 

Rekomendacja od: CKZ Trzciel ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Super!


 

 

 

Rekomendacja od: Ekipa Auto-Portu Przytoczna&Renice ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Polecamy DJ Grzesia, już po raz drugi poprowadził naszą imprezę. Bardzo dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!


 

 

Rekomendacja od: DIAMENT Zielona Góra ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Impreza firmowa na najwyższym poziomie... Zabawić ponad 240 gości to jest sztuka, która na pewno udała się p. Grzegorzowi. Serdecznie polecamy...


 

 

 

Rekomendacja od: Kasia Drozdek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Serdecznie dziękujemy Grzesiowi za wspaniałą zabawę jaką poprowadził na naszym weselu. Zabawił tych co mogli i już nie mogli... Bawili się starsi i młodsi!!! Polecam wszystkim DJ Grzesia, byłam już na paru weselach, przeważnie z orkiestrą, ale jeszcze nigdy z DJ. Postanowiłam, że zaryzykuję... Szczerze??? Nie wyobrażam sobie teraz wesela bez DJ, było super na maxa... Dzięki Grześ


 

 

 

 

 

Rekomendacja od: Anna Agaciak ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

SYLWESTER 2012 - najlepsza impreza życia. Gratulacje, Grzegorzu za Twój profesjonalizm, goście Rancha Colorado zachwyceni. Dziękuję i życzę owocnej współpracy w 2013 r. Anna Agaciak - Rancho Colorado http://www.rancho-colorado.pl

 


 

 

 

 

Rekomendacja od: Aleksandra i Artur Gertych ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

15 września 2012r odbyło się nasze wesele, które poprowadził Grzegorz. Wyboru oprawy muzycznej dokonaliśmy niemalże w ciemno. Tym bardziej jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego umiejętności, wyczucia muzycznego i dużej dawki humoru jakie zapewnił nam podczas naszego święta. Dlatego bardzo mu za to dziękujemy i polecamy :)


 

 


 

 

 

 

 

 

Rekomendacja od: Mariusz Sołtys Sieratowski ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


W 100 % pełen profesjonalizm... Grześ robi to z pasja i dzięki temu każda impreza jest pełna radości, szczęścia i śmiechu od ucha do ucha dzięki świetnym zabawą :)


 

 

 

Rekomendacja od: Katarzyna Ganicz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 


Grzesiu, bardzo Ci dziękujemy za prowadzenie naszego wesela, cieszymy się, że wszyscy goście tańczyli ile sił w nogach i bawili się wspaniale : )

 

 

 

 

Rekomendacja od: Joanna i Grzegorz Nosewicz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 


Człowiek orkiestra :) Jesteśmy nim zachwyceni!! A z tego co słyszeliśmy po weselu nie tylko my :)idealnie dobrana muzyczka, fajne zabawy, mega nagłośnienie i oświetlenie =D Jeszcze raz Grzesiu bardzo dziękujemy za tak dobrze poprowadzone wesele :) Pozdrawiamy!!

  

 

 

 

Rekomendacja od: RANCHO COLORADO ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 


Z Panem Grzegorzem współpracowaliśmy już nie raz. Za każdym razem stworzył niezapomnianą imprezę, bawił Gości do białego rana. Profesjonalizm, odpowiedzialność, gwarancja zabawy na najwyższym poziomie. Polecam. Pozdrowienia dla Pana Grzegorza:)

 

 

 

 

 

Rekomendacja od: Edyta i Danieli i świadkowa ;) ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

jeszcze raz dziękujemy!!! :)

 


 

 

Rekomendacja od: Edyta i Danieli i świadkowa ;) ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Bardzo dziękujemy za poprowadzenie imprezy weselnej. Zachwyceni jesteśmy my jak równiez nasi goście! Zatem:ORKIESTRY WONT-DJ SYSZKA NA PIERWSZY FRONT!!! :D

P.S.świadkowa przeprasza za utrudnienia w prowadzeniu imprezy ;)

 

 

Rekomendacja od: Anna Sygut ( Kupisz ) ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Świetny DJ, wesele z nim będzie rewelacyjne. Profesjonalizm pod każdym względem. Młodzi nie zastanawiajcie się, na pewno nie pożałujecie ;-)

Jak dla mnie i moich gości lepszej zabawy nie ma :-)

 

 

Rekomendacja od: Agnieszka Dogiel ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

23/24 czerwca 2012. DJ Grzesio zabawiał nas swoja muzyka i humorem na naszym weselu. Było cudnie... Do dzisiaj wszyscy goście wspominają wspaniałą zabawę z Grzesiem. Jeśli ktoś chce mieć udana zabawę może mu Wam zagwarantować tylko DJ Grzegorz:)

Polecamy go serdecznie no zarazem bardzo dziękujemy za przecudna zabawę:)

 

 

 

Rekomendacja od: Emilia Judycka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

30 czerwica w Milsku nasze wesele poprowadził Grzegorz to jest po prostu najlepszy dj na świecie:) Doskonale zabawiał gości, Muzyka była bardzo dobrze dobrana . Było jednym słowem Cudownie. Jeśli chcecie mieć udane wesele to wybierajcie Grzesia! :) Pozdrawiamy Emilia I Jarek Judyccy :)

 

 

 

 

 

Rekomendacja od: Adrian ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Ten DJ jest doskonały, polecam - naprawdę już na wielu imprezach Grzesia byłem i naprawdę było doskonale. On zna sie na rzeczy naprawdę, dobra muzyka, świetna zabawa i prowadzenie. Naprawdę polecam, aby więcej takich DJ było jak Pan Grzegorz. Lepszego DJ nie można znaleść jakim jest Grzegorz. POLECAM !!!!!!!!!!! Naprawdę

 

 

 

 

Rekomendacja od: Andrzej Benewiat ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Witam jesteśmy świeżo po weselu prowadzonym przez Grzegorza impreza była świetna repertuar znakomity a konkursy przezabawne szczerze polecamy!!!

 

 

 

 

Rekomendacja od: Dorota Zajac ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Polecam gorąco DJ-a. Impreza zapewniona, muza cud, można wyrażać życzenia.

Prowadzenie superacki, nie za dlugie pauzy. Wszystko na 100 fajerek

 

 

 

 

 

Rekomendacja od: Magda Durecka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Miałam przyjemność współpracować z Grzesiem na koncercie w Trzcielu i jestem pod ogromnym wrażeniem jego profesjonalizmu i uroku:)

Pozdrawiam Cię serdecznie i będzie mi bardzo miło stanąć z Tobą jeszcze kiedyś na jednej scenie. Magda Durecka.

 


 

 

Rekomendacja od: 4 GRUPA BIEDNYCH ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Przemiły człowiek, bardzo kompetentny, życzliwy i .........profesjonalista w każdym calu. Współpraca z p.Grzesiem to dla nas zawsze prawdziwa radość i przyjemność i na dużej i na małej scenie. Pozdrawiamy :)

 

 

 

 

Rekomendacja od: Magdalena i Damian Wojsa ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Grzesiu był wodzirejem na naszym weselu, wszystko było przygotowane perfekcyjnie, goście świetnie się bawili. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Grzesia wszystkim szukającym profesjonalnego wodzireja.:))

 

 

 

Rekomendacja od: 50 lat Krzysztofa 29.04.2012 ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecamy!

 

 

 

Rekomendacja od: Anna Psarska ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Trzcielska Majówka już za nami... Profesjonalnie i z życiem poprowadzona konferansjerka przez p. Grzegorza. Już wiem napewno, że p. Grześ poprowadzi nasze dwie imprezy w czerwcu, tj. Dni Trzciela i Festiwal Szparagowe Żniwa na które serdecznie zapraszamy... Już 9 i 10 czerwca na Stadionie Miejskim w Trzcielu moc atrakcji oraz nasz p. Grzesio. Zapraszamy!

 


 

 

Rekomendacja od: Ola i Łukasz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Dj G. Szyszka i jego kompan to super brygada do zadań specjalnych. Na naszym weselu swoje zadanie wykonali na 100% Bardzo Wam dziękujemy i liczymy na to, że spotkamy się jeszcze na jakiejś imprezie. Z góry wiemy, że czeka nas ekstra zabawa. Pozdrawiamy !!!

 


 

 

Rekomendacja od: Magda Maj ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Witam Grzesia znalazłam w internecie, jego strona internetowa dla mnie była czytelna, zawierała wszystkie informacje. Zdecydowałam, że Grzesiu zagra u nas na weselu. Nikt mi go wcześniej nie polecał, więc brałam go w ciemno i co? I to był strzał w dziesiątkę, polecam Grzesia w 100%

GRZESIU WIE JAK POPROWADZIĆ IMPREZĘ , DLA MNIE JEST WIELKIM PROFESJONALISTĄ!!!

WESELE BYŁO DO BIAŁEGO RANA I CHOĆ MINĘŁY OD 14 KWIETNIA JUŻ PRAWIE 2 TYG. TO WSZYSCY Z UŚMIECHEM NA TWARZY WSPOMINAMY NASZE WESELE :)

 


 

 

Rekomendacja od: Ewelina i Andy ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Świetna muzyka, dobre, sprawdzone gry i zabawy. Grzesiu grał przeboje znane i lubiane, ale był również otwarty na rekomendacje gości.... i miał chyba wszystkie piosenki o jakie poprosiliśmy!

A na drugi dzień - okazał się świetnym sędzią i komentatorem meczu piłki nożnej Polska - Anglia rozegranym na trawniku przez gości weselnych.

 


 

 

Rekomendacja od: Monika i Przemek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Już trochę czasu minęło a my do dziś bardzo dobrze wspominamy ten szczególny dzień i to nie tylko dlatego że to najwspanialszy dzień w naszym życiu , ale również dlatego, że między innymi dzięki Grzesiowi impreza była najlepsza na świecie :)) On ma pełno super pomysłów i mnóstwo energii . Wszyscy goście, którzy przed imprezą mieli choć trochę wątpliwości jak na weselu może nie być orkiestry po imprezie całkowicie zmienili zdanie :) Muzyka i dla starszych i dla młodszych , super konkurencje i zadania i WSZYSCY ZADOWOLENI :) w 100% polecamy DJ Grzesia !!!!!

 


 

 

Rekomendacja od: Mafii Kapeluszowej Sylwester Myśliborzanka 2011/2012 ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Dziękujemy DJ Grzesiowi za szampańską zabawę Sylwestrową do białego rana.Było wyśmienicie.Nie pierwszy raz mieliśmy okazję być na zabawie gdzie DJ był właśnie Grzesiek i po raz kolejny jesteśmy mega zadowoleni.Z czystym sumieniem polecamy go innym.Miejmy nadzieje do zobaczenia za jakiś czas.

 


 

 

 

Rekomendacja od: Trzcielskie Stowarzyszenie Emerytów Jadwiga Szylar ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


My emeryci jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pana Grzesia, zawsze możemy liczyć na jego pomoc przy organizacji naszych imprez, czy to powitanie lata, czy Andrzejki zawsze jest z nami. Bardzo go polecamy!!!

 


 

 

 

Rekomendacja od: Genowefa Fietz - Przybyłka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Zawsze moje Stokrotki mogą liczyć na profesjonalne podejście p.Grzegorza do tematu nagłośnienia naszych koncert i występów w każdej płaszczyźnie. Polecam serdecznie, genialnie sprawdza się jako DJ wodzirej i konferansjer.

 


 

 

Rekomendacja od: Anna ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Witam, ponownie skorzystaliśmy z usług pana Grzegorza, konferansjerka w jednym paluszku, świetnie poprowadzona impreza. Napewno dalej będziemy korzystać z usług pana Grzegorza. Polecam GOKiS Trzciel

 


 

 

Rekomendacja od: Marta i Michał Konkiel ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Tutaj nie ma co się dużo rozpisywać!! Grzesiu jest po prostu rewelacyjny, jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości i zastanawia się nad wyborem DJ czy zespół, to my z czystym sumieniem możemy powiedzieć że tylko DJ i tylko Grzesiu lepszego wyboru być nie może. Polecamy wszystkim z Grześkiem każde wesele po prostu musi się udać!!! Nasze się udało i to jeszcze jak :)) . Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI GRZESIU!!!

 


 

 

Rekomendacja od: Eprzyjazn.pl ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Miła i ciekawa współpraca z Grzesiem i naszym portalem polecamy serdecznie wszystkie jego usługi www.eprzyjazn.pl


 

 

Rekomendacja od: Patrycja Prokopińska ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni Grzesiowi za to,że do dzisiaj wspominamy z gośćmi nasze wesele z uśmiechem na ustach.Możemy go szczerze polecić.Stworzył mnóstwo okazji do tego,aby wszyscy bawili się razem(Ci którzy się nie znali szczególnie)wygłupiali się,śpiewali.Każdy gość z tego dnia zatrzymał dla siebie jakiś szczegół, który podobał mu się najbardziej(muzyka,konkursy,śpiew itp.),co w całości stworzyło świetną imprezę.Niezależnie od wieku,bawiliśmy się wyśmienicie,było bardzo wesoło i co dla nas ogromnie ważne,nasze kochane babcie były zauroczone Grzesiem.Ku naszemu zdumieniu nie chciały iść spać:)Co więcej,Grzesiu ma wspaniałe wyczucie,potrafił zgrać się z obsługą restauracji tak,że w momencie zmiany zastawy goście szaleli na parkiecie.Każda prośba gości była przyjmowana z uśmiechem,a w sytuacjach, gdzie my,jako para młoda musieliśmy dyskretnie wyjść,mogliśmy być spokojni o to,że goście tego nie odczują i będą się wspaniale bawić w towarzystwie naszego dj'a:)I tak na koniec,bardzo podobało się nam to, że Grzesiu na naszą prośbę nie prowadził długich oczepin,a zabawy przeplatane były tańcem. To sprawiało, że ciągle coś się działo, goście nie uciekali przed konkursami, tylko czekali na nie.Dużo można by pisać,bo nasze wesele Grzesiu poprowadził profesjonalnie,z zabawnymi komentarzami,będąc otwartym na nasze pomysły,za co jesteśmy mu ogromnie wdzięczni:)Nasi goście zresztą już się do niego zgłosili na kolejne imprezy. Dziękujemy bardzo:)pozdrawiamy,Pati & Krzyś

 


 


 

 

Rekomendacja od: Karol i Ela ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

Chcieliśmy mało "biesiadną" atmosferę na weselu i w zasadzie tyle sugestii od nas Grzesiek dostał. Słowem - musiał improwizować. I gdyby mu nie wyszło - nie miałby na kogo zwalić winy :). Tak czy inaczej z zadania wywiązał się wyśmienicie, całe towarzystwo bawiło się doskonale, a i my - jako para młoda - bardzo miło wspominamy ten wieczór i noc. A biorąc pod uwagę, że całość załatwialiśmy zdalnie - przez telefon, skype albo maila - tym większe wyrazy uznania dla naszego DJ'a. Gorąco polecamy :)

 

 

 

Rekomendacja od: Justyna Zbyszek Balmas ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

witam serdecznie :) wszystkich Państwa odwiedzających tą stronkę powiem tylko tyle że dj jest fantastyczny, przezabawny, doskonale przygotowany muzycznie,i artystycznie umie rozruszać nawet najbardziej oporne towarzystwo jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usługi i gdybym robiła jeszcze jakąs zabawę to tylko z nim :) Gorąco polecam naprawde warto moje wesele chodz małe było fantastyczne, DZIEKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ :) pozdrawiamy Justyna i Zbyszek


 

 

 

Rekomendacja od: Sylwia i Adam Juszkiewicz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 

 

Bardzo dobrze, profesjonalnie poprowadzona impreza! Wszyscy goście bardzo zadowoleni, fajne zabawy i kupa śmiechu - szczerze polecamy wszystkim!

 

 

 

Rekomendacja od: Ewa i Andrzej Kudaś ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Fantastyczna zabawa, rewelacyjnie dobrana muzyka i zabawy przez Grzesia na naszym weselu. Bardzo dobrze przygotowany ze strony technicznej jeśli chodzi o światła i nagłośnienie, co dawało niesamowity nastrój. Wszyscy bawiliśmy się doskonale. Naprawdę polecamy. 

 


Rekomendacja od: Ewelina Białuga ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Świetnie dobrana do wieku dzieci muzyka, dużo umiejętności w zakresie pracy wodzireja - pan Grzegorz wie,jak zainteresować dzieci i rodziców, ma także dobry zmysł organizatorski. Wprowadza miłą atmosferę. Wie na czym polega dobra zabawa. POLECAM 

 


Rekomendacja od: Kasia i Grześ ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


pełen profesjonalizm, super zabawa, wszyscy goście zadowoleni, polecamy z pełną odpowiedzialnością:)Rekomendacja od: Biuro Rachunkowe ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Witam! Polecam firmę Pana Grzegorza! Bardzo dziękuje za zorganizowanie urodzin i z niecierpliwością czekamy na następną imprezkę pt."Hawajskie Party" ... organizacja i wykonanie na najwyższym poziomie ...


Rekomendacja od: Tomasz Szymański ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Najlepszy gość w tej branży jakiego znam. Gorąco polecam!!!

 Rekomendacja od: Ela i Łukasz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Naprawdę warto zaufać Grześkowi i oddać w "jego ręce" swoje wesele lub urodzinki


Rekomendacja od: Ela i Łukasz Afranowicz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Weselicho było naprawde udane i w dużej mierze to zasługa Grzesia! Świetnie dobierał muzykę dla starszych i młodszych gości.Prowadził różnego rodzaju zabawy. Grzesiu tak rozbawił towarzystwo że o 8 rano musielismy prosić gości żeby poszli wreszcie spać:)


Rekomendacja od: Admin ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Witam! Podczas dodawania opinii zapisywany jest adres IP osoby dodającej rekomendacje. Dla wszystkich osób niedowierzających opinią chętnie udostępnię screena z systemu komentarzy z listą adresów IP jako dowód na wiarygodność opinii.Rekomendacja od: Grzegorz Szyszka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Bez komentarza, wiarygodność rekomendacji proszę sobie sprawdzić pisząc do tych osób na maila!Rekomendacja od: Renata ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


... No i wszystko jasne nawet jeśli ktoś by chciał nie może wystawić panu negatywnej opinii. A to ci dopiero stronka... Widzę teraz że piszący na forum mieli rację...Rekomendacja od: Renata ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Panie Szyszka! I znowu sam sobie wystawia Pan opinie na stronie nie ładnie nie ładnie

Rekomendacja od: Natalia ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Sobotnia 18stka świetna. ;D Polecam, polecam, polecam.Rekomendacja od: Aga ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Nigdy nie bawiłam się tak świetnie na weselu . Mimo,że to było moje wesele Grzegorz zapewnił nam świetną zabawę pełną niespodzianek. Polecam...:))Rekomendacja od: Agata Czajkowska ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Kluczem do genialnej imprezy jest oczywiście odpowiednio dobrana muzyka ! - a co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń :): było rewelacyjnie !Rekomendacja od: Kaśka ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Bawiłam się świetnie już po raz 2 ;) Dowodem są bolące przez dwa dni nogi:DRekomendacja od: Paulina Kozdrowska ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Impreza w 100 % udana, muzyka również . polecam bardzo bardzo :)Rekomendacja od: Jakub ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Pełen profesjonalizm i duża cierpliwość w stosunku do gości ;) Polecam i polecać będę !

Rekomendacja od: Klaudia Duhan ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Dzięki bardzo za najlepszą impreze urodzinową ;) Muzyczka super, wszyscy zadowoleni. 18. w 100% udana ;) POLECAM ;) i Pozdrawiam. Do następnej osiemnastki ;)


Rekomendacja od: Łukasz i Ewela ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Polecam Bardzo Grzesia z nim impreza do białego rana a może i jeszcze dłużej będzie naprawdę rewelacja.Gry, zabawy i muzyka tak w niego wstąpiły ze nie ma lepszego od Dj Grzesia z Lubuskiego.Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za wszystko :)Rekomendacja od: Ewelina i Piotr Sochaccy ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Serdecznie polecamy wszystkim Grzesia i jego ekipę!!! Świetnie się spisali, zabawa była świetna. Wszyscy goście dobrze się bawili i miło wspominają nasz ślub i wesele. Bardzo chętnie, i często będziemy powracać do tych chwil oglądając film i zdjęcia :) Jeszcze raz serdecznie polecamy!

Rekomendacja od: Edytka i Roman ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Gorąco polecamy Grzegorza i jego ekipe. Dzięki nim nasze wesele jest do dziś wspominane. Grzegorz ma nieograniczone pokłady energii i uśmiechu, mnóstwo pomysłów. Wszyscy nasi goście do dziś wspominają wesele i to, że się dobrze bawili. Zabawy były poprowadzone w pełni profesjonalnie i każdy chciał się bawić. Dziękujemy Polecamy wszystkim!

Rekomendacja od: PTDL Oddział Lubuski ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Od kilku lat korzystamy z usług p. Grzegorza. Nigdy nas nie zawiódł! Pełen profesjonalizm i klasa sama w sobie. Polecamy!


Rekomendacja od: Magda i Konrad ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )


Nasi goście do dziś wspominają wesele, wspaniałą zabawę i przeróżne, oryginalne atrakcje jakie zapewnił nam Grzesiu.Podchodzi z wielkim zaangażowaniem do klienta i gra najlepszą muzykę.Polecamy i dziękujemy!

Rekomendacja od: Anna ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )Miła aparycja, sympatyczne podejście, elastyczna postawa,... i tak bez końca można wymieniać. Polecam serdecznie usługi pana Grzesia, facet wie co robi... 

Rekomendacja od: Katarzyna Ganicz ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 


Grzesiu, bardzo Ci dziękujemy za prowadzenie naszego wesela, cieszymy się, że wszyscy goście tańczyli ile sił w nogach i bawili się wspaniale : )

 

 

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone, www.djlubuskie.eu
wykonanie strony www.onys.pl